METMILL

Metmill OÜ peamine tegevusvaldkond on eritellimusel valmivate metallist toodete tootmine. Teeme koostööd klientidega, et leida just neile parim lahendus. Põhitegevus on eritellimusel valmivate metallist toodete tootmine ning sinna juurde käivate teenuste pakkumine. 

Kõik tooted valmistatakse tellimustööna ning parima lahenduse saamiseks arvestatakse iga tellija konkreetseid soove ja vajadusi. Metmill pakub  kvaliteetseid töid ja teenuseid nii era- kui äriklientidele olles samal ajal paindlikud ja kiired.

Väikeettevõttena on meie eeliseks paindlikkus nii tootmises kui ka teeninduses. Pühendume toodete tootmisele personaalsemalt, kui seda suudaks mõni suurem ettevõte. Omades häid kontakte suuremate metallitöötlusettevõtetega, tagab see suutlikuse kõikvõimalike töödega kiiresti valmis saada ning kasutada erinevaid masinaid ja seadmeid.

Omades üle 20 aasta metallitöötlemise kogemust, oleme pühendunud uuenduslike tootmistehnikate väljatöötamisele.

Millega Metmill tegeleb?

Eelkõige pakume oma tooteid ja teenuseid töötlemata musta metalli kujul, krundituna, värvituna ja vajadusel ka tsingituna.

Lisaks pakume erinevaid teenuseid:

  • pulbervärvimine
  • laserlõikus
  • tsinkimine
  • roostevaba
  • ja palju muud

Põhiliselt toodame eritellimusel haagiseid, treppe, väravaid, ladude sisustuselemente, konstruktsioone ja palju muudki. 

Räägi meile oma ideedest, soovidest ja vajadustest ning leiame koos Sinu jaoks kõige sobivama ja kuluefektiivsema lahenduse. Garanteerime sulle kõrge kvaliteedi nii toodangus kui ka kliendikogemuses. 

(+372) 5332 7732

Avatud 09.00 – 17.00

Aadress Tule 10, Saue linn, 76505 Harjumaa

Epost info@metmill.ee